Ručica EKF19202
Zemlja porekla: Turska.
(ocena 0/5; broj glasova: 0)
173 Din.
   VP cena:144 Din.
PDV je uračunat u cenu proizvoda.
Dodaj u listu želja
Kategorija: Za nameštaj i kuhinje / Ručice, čiviluci, izvlakači
Brend: Metax
Šifra: 4112
Metalna ručica EKF19202 - sjaj obrada. Raspon rupa od centra ose za montažu je 192 mm.
Metalna niklovana ručica izrađena od materijala aluminijum eloksirani (metalik sive boje). Izuzetan kvalitet i postojanost boje. Završna obrada veoma dobra. Raspon rupa od centra ose za montažu je 192 mm, visina ručice je 30 mm, dužina ručice je 215mm. U paketu sa ručicom dobijaju se i dva šrafa za montažu FI4mm x 22mm dužina. Šrafovi su predviđeni za univer ili materijale do 19mm debljine.
Zemlja porekla: Turska.
Za sve potrebne informacije o količini i raspoloživosti, kontaktirajte nas.
Uz robu se dobija fiskalni račun.
Zvati tel. od 08:16h, subotom od 08:15h ili kontaktirajte porukom u bilo koje vreme.
Troškove isporuke brzom poštom snosi kupac.
Roba se šalje pouzećem.
Ostavite komentar
Platite u našoj prodavnici
Plaćanje preko računa
Plaćanje pouzećem
Izbrisati registraciju ili porudžbinu
Politika povratka proizvoda
Zamenu proizvoda koji ste dobili možete da realizujete u roku od 30 dana.
Broj otvorenih nalog
Zaboravljena lozinka
Opšte
Srdačno,
Unico stil d.o.o.
Podeli sa prijateljima:
Slični proizvodi
Rucica 4037
Rucica 4037
metalna ručica
Brend: Unico
Ručica 4168
Ručica 4168
metalna ručica
Brend: Bjekoli
Ručica 11/9
Ručica 11/9
Brend: Bjekoli
Ručica EKF16002
Novo
Ručica EKF16002
Brend: Metax
Ručica 57/3 160mm sjaj
Novo
Ručica 57/3 160mm sjaj
Rucica Handles
Ručica3/8 400mm
Ručica3/8 400mm
Ručica dugme-trešnja
Ručica dugme-trešnja
plastična ručica
Brend: Unico
Ručica TX25622
Ručica TX25622
Ručica 4038 Akcija
Ručica bronza jajasta
Ručica bronza jajasta
Rucica Handles
Čiviluk A12018
Čiviluk A12018
plastična ručica
Brend: Poliplast
Ručica dugme - siva
Ručica dugme - siva
Ručica 6/1 96mm
Ručica 6/1 96mm