Ručica FKS19224
Zemlja porekla: Turska.
(ocena 0/5; broj glasova: 0)
310 Din.
   VP cena:258 Din.
PDV je uračunat u cenu proizvoda.
Dodaj u listu želja
Kategorija: Za nameštaj i kuhinje / Ručice, čiviluci, izvlakači
Brend: Metax
Šifra: 4114
Ručica FKS19224 - Raspon rupa od centra ose za montažu je 192mm.
Izuzetan kvalitet i postojanost boje. Završna obrada - brušena, veoma dobra. Raspon rupa od centra ose za montažu je 192mm, visina ručice je 25mm, dužina ručice je 220mm. U paketu sa ručicom dobijaju se i dva šrafa za montažu FI4mm x 22mm dužina. Šrafovi su predviđeni za univer ili materijale do 19mm debljine.
Zemlja porekla: Turska.
Za sve potrebne informacije o količini i raspoloživosti, kontaktirajte nas.
Uz robu se dobija fiskalni račun.
Zvati tel. od 08:16h, subotom od 08:15h ili kontaktirajte porukom u bilo koje vreme.
Troškove isporuke brzom poštom snosi kupac.
Roba se šalje pouzećem .
Ostavite komentar
Platite u našoj prodavnici
Plaćanje preko računa
Plaćanje pouzećem
Izbrisati registraciju ili porudžbinu
Politika povratka proizvoda
Zamenu proizvoda koji ste dobili možete da realizujete u roku od 30 dana.
Broj otvorenih nalog
Zaboravljena lozinka
Opšte
Srdačno,
Unico stil d.o.o.
Podeli sa prijateljima:
Slični proizvodi
Ručica 38 60mm
Novo
Ručica 38 60mm
Rucica Handles
Brend: Bjekoli
Ručica 65/3 160 mm brušena patina
Novo
Rucica Handles
Brend: Bjekoli
Ručica 3/5 224mm
Ručica 3/5 224mm
metalna ručica
Ručica TX12822
Ručica TX12822
Brend: Metax
Rucica LA 16002
Rucica LA 16002
Ručica roze cvet
Ručica roze cvet
Rucica k74512822
Rucica k74512822
Ručica 37/3 160mm
Ručica 37/3 160mm