Ručica K42516002
Zemlja porekla: Turska.
(ocena 0/5; broj glasova: 0)
344 Din.
   VP cena:287 Din.
PDV je uračunat u cenu proizvoda.
Dodaj u listu želja
Kategorija: Za nameštaj i kuhinje / Ručice, čiviluci, izvlakači
Brend: Metax
Šifra: 4116
Ručica K42516002 - sjaj obrada sa imitacijom kristala. Raspon rupa od centra ose za montažu je 160 mm.
Ručica metalna niklovana izrađena od materijala aluminijum eloksirani (metalik sive boje) sjaj sa imitacijom kristala. Izuzetan kvalitet i postojanost boje. Završna obrada veoma dobra. Raspon rupa od centra ose za montažu je 160 mm, visina ručice je 30 mm, dužina ručice je 175mm. U paketu sa ručicom dobijaju se i dva šrafa za montažu FI4mm x 22mm dužina. Šrafovi su predviđeni za univer ili materijale do 19mm debljine.
Zemlja porekla: Turska.
Za sve potrebne informacije o količini i raspoloživosti, kontaktirajte nas.
Uz robu se dobija fiskalni račun.
Zvati tel. od 08:16h, subotom od 08:15h ili kontaktirajte porukom u bilo koje vreme. T
roškove isporuke brzom poštom snosi kupac.
Roba se šalje pouzećem.
Ostavite komentar
Platite u našoj prodavnici
Plaćanje preko računa
Plaćanje pouzećem
Izbrisati registraciju ili porudžbinu
Politika povratka proizvoda
Zamenu proizvoda koji ste dobili možete da realizujete u roku od 30 dana.
Broj otvorenih nalog
Zaboravljena lozinka
Opšte
Srdačno,
Unico stil d.o.o.
Podeli sa prijateljima:
Slični proizvodi
Ručica EKF16002
Novo
Ručica EKF16002
Brend: Metax
Ručica DUGME D60023
Novo
Ručica DUGME D60023
Ručica lopta
Ručica lopta
Čiviluk P240-23
Čiviluk P240-23
Zemlja porekla Kina
Brend: Unico
Ručica 54/2 128mm sjaj
Ručica 54/2 128mm sjaj
Rucica Handles
Brend: Bjekoli
Rucica 344-45x45
Rucica 344-45x45
Ukopavajuća ručica
Brend: Poliplast
Ručica 4075
Ručica 4075
plastična ručica
Brend: Poliplast
Ručica 14/1 96mm
Ručica 14/1 96mm
metalna niklovana ručica
Brend: Bjekoli
Ručica 2/5
Ručica 2/5
metalna ručica
Ručica dugme - siva
Ručica dugme - siva
plastična ručica
Brend: Unico
Rucica 4037
Rucica 4037
metalna ručica
Čiviluk Zepelin
Čiviluk Zepelin
Brend: Hafele
Ručica 67/1 96mm
Ručica 67/1 96mm
Ručica FKS12824
Ručica FKS12824
Ručica 41/2 128mm
Ručica 41/2 128mm